wydarzenia‎ > ‎

BOATSHOW 16-18 LISTOPADA 2012

opublikowane: 24 paź 2012, 01:56 przez KŻ UAM   [ zaktualizowane 24 paź 2012, 02:01 ]
Po czterech latach Targi Żeglarstwa i Sportów Wodnych BOATSHOW powracają z Poznania do Łodzi nie zmieniając swojego tradycyjnego terminu.
 
Zapraszamy od 16 do 18 listopada 2012r.
 
Łódź leżąca kilka kilometrów od skrzyżowania najważniejszych autostrad i dróg krajowych zaprasza miłośników sportów wodnych z najdalszych rejonów kraju. Dzięki nowym połączeniom lotniczym z łódzkiego portu udział w targach zapowiedzieli przedsiębiorcy z Europy Zachodniej. Niespodzianką dla wystawców i zwiedzających będzie miejsce imprezy, czyli nowo wybudowane centrum targowe, które jest jednym z najnowocześniejszych obiektów wystawienniczych w kraju,
można w nim zaprezentować jachty o rekordowo dużych rozmiarach.
Gośćmi tegorocznej edycji Boastshow będą przedstawiciele rosyjskiej branży sportów wodnych, która jest zainteresowana nawiązaniem współpracy z polskimi producentami. Uzupełnieniem ich misji gospodarczej będzie konferencja poświęcona przepisom i procedurom dotyczącym wymiany handlowej między Federacją Rosyjską a Polską.
Podczas targów swoją ofertę przedstawi 176 firm z kraju i zagranicy. Wśród wystawców znajdą się polscy producenci sprzętu pływającego oraz dystrybutorzy europejskich stoczni jachtowych. W ofercie targowej zwiedzający znajdą premierowe modele jachtów na sezon 2013, akcesoria i wyposażenie, środki bezpieczeństwa, ożaglowanie oraz specjalistyczną odzież. Żeglarze nie posiadający własnego jachtu będą mogli zapoznać się z ofertą firm czarterowych promujących aktywny wypoczynek w kraju i za granicą.
Tekst: Boatshow
Comments