wydarzenia‎ > ‎

FESTIWAL OCEAN MARZEŃ

opublikowane: 17 sty 2013, 02:24 przez KŻ UAM   [ zaktualizowane 17 sty 2013, 02:26 ]

Festiwal Oceany Marzeń (16-18 marca 2012) – Wola, PolandJuż po raz drugi Fundacja Ocean Marzeń zaprasza wszystkich żeglarzy i sympatyków jachtingu na Festiwal Kultury Marynistycznej OCEANY MARZEŃ. Tegoroczna impreza odbędzie się w dniach 8, 9 i 10 marca 2013 roku w Tawernie Korsarz w Warszawie a w jej trakcie zaplanowano mnóstwo atrakcji:

Podobnie jak w poprzedniej edycji, również na tym Festiwalu odbywać się będzie cała gama spotkań dla każdego pokolenia i dla różnych stopni żeglarskiego wtajemniczenia - od zabaw dla najmłodszych w niedzielny poranek, poprzez konkurs żeglarskiej piosenki dziecięcej, konkurs modeli żaglowców dla uczniów, kurs udzielania pierwszej pomocy na pokładzie jachtu i na lądzie, konkurs na relację z rejsu odbytego w roku 2012, spotkania ze sławnymi żeglarzami, którzy będą opowiadać o swoich przygodach oraz, oczywiście, wieczorne koncerty szantowe najbardziej znanych kapel.

Całkowity dochód z Festiwalu zostanie przeznaczony na organizację rejsów i szkoleń dla młodzieży z rodzinnych i państwowych domów dziecka oraz innych środowisk zagrożonych.

Festiwal odbywa się pod patronatem m. in.: Polskiego Związku Żeglarskiego oraz Warszawsko-Mazowieckiego Związku Żeglarskiego.
 
Tekst: Żagle
Comments