wydarzenia‎ > ‎

IV FESTIWAL PODRÓŻNICZY ŚLADAMI MARZEŃ

opublikowane: 11 lut 2016, 12:45 przez KŻ UAM   [ zaktualizowane 11 lut 2016, 12:50 ]
http://sladamimarzen.pl/wp-content/uploads/2015/12/Ulotka-IV-Festiwal-%C5%9Aladami-Marze%C5%84.jpg

Już 12-14.02.2016 odbędzie się IV Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń! Tym razem po 3 latach festiwal zmienia lokalizację, a wszystkie prezentacje odbędą się w Pawilonie 15 (w tym samym miejscu gdzie znajduje się Sala Ziemi) w  Sali G1. Jest to nowoczesna sala, która pomieści ponad 400 słuchaczy. Mieści się ona na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich i jest imprezą towarzyszącą Targom Regionów i Produktów Turystycznych Tour Salon 2016. 

W tym roku na scenie zobaczymy rekordową liczbę 20 prezentacji w tym 14 będzie walczyło w konkursie o Złoty Ślad. Dodatkowo będzie można wysłuchać dwóch gości specjalnych ( Tomasz Łopata – Selma Expedition, Marcin Dobas – National Geographic), dwóch prezentacji dotyczących zdrowia w podróży. Pokażemy film przybliżający historię Tomasza Kowalskiego – zdobywcy Broad Peak oraz pierwszy raz wysłuchamy prezentacji w języku angielskim dotyczącą kuchni hiszpańskiej.

Szczegółowy program i sylwetki prelegentów:

Podczas trwania festiwalu będzie można wygrać atrakcyjne nagrody ufundowane przez naszych partnerów. 
Głównymi nagrodami dla publiczności jest pobyt w JuraParku Krasiejów dla dwóch osób oraz pobyt w pensjonacie  Złoty Jar wraz ze zwiedzaniem kopalni w Złotym Stoku. Będzie można także wygrać bilety na ściankę wspinaczkową Block Haus oraz zniżki na kursy językowe i prywatne spotkania z lektorami. Dla podróżników przewidziana jest także pokaźna liczba biletów autokarowych na dowolne trasy z oferty Lux Express.

W trakcie festiwalu będzie można skorzystać z bezpłatnych konwersacji językowych – obowiązują na nie zapisy. Formularze znajdziecie na https://fitspot.pl/kontakt, a dla najmłodszych odbędą się pokazy robienia wielkich baniek mydlanych.

W sobotę i niedzielę odbędą się After Party – w sobotę w Cooliozum Klub ul. Święty Marcin 45, a w niedzielę w pubie Lot Chmiela, na ulicy Żydowskiej 4. Przyjdź i spotkaj się z nami.
Wszystkie bieżące informacje, konkursy i newsy festiwalowe znajdziecie na profilu Festiwalu na portalu Facebook oraz w specjalnie utworzonym do tego celu wydarzeniu: