wydarzenia‎ > ‎

TARGI WIATR I WODA 2013

opublikowane: 20 lut 2013, 23:21 przez KŻ UAM
Wiatr i WodaCZAS NA 25. EDYCJĘ TARGÓW WIATR I WODA!
Od 28 lutego do 3 marca 2013 roku odbędzie się w Warszawie jubileuszowa, 25. edycja Targów Wiatr i Woda. Już teraz zachęcamy do udziału w tej największej imprezie branży żeglarskiej w Polsce.

Warszawskie targi WIATR I WODA są największą i najstarszą imprezą wystawienniczą branży sportów wodnych i rekreacji w Polsce – rokroczną zapowiedzią zbliżającego się sezonu.
Targi WIATR I WODA 5 lat temu zostały przyjęte w poczet członków INTERNATIONAL FEDERATION OF BOAT SHOW ORGANISERS. Każdego roku Targi WIATR I WODA gromadzą wystawców z Polski, Europy i świata. Odwiedza je wielotysięczne grono miłośników sportu i rekreacji, a także ci, dla których przygoda z żaglami, deską, kajakiem czy nurkowaniem dopiero się zaczyna.
Targi WIATR I WODA z roku na rok powiększają się. Systematycznie wzrasta liczba wystawców i zwiedzających oraz zwiększa się zajmowana powierzchnia wystawiennicza.

Od 2010 roku targi odbywają się na większej powierzchni wystawienniczej – wszystko za sprawą oddanej do użytku nowej hali w Centrum Expo XXI. Z kolei w 2012 roku - w związku z organizacją EURO - zmieniło się otoczenie wokół terenów targowych: wybudowano nowe parkingi, ulica dojazdowa nabrała nowego oblicza.

Tekst: Wiatr i Woda
Comments